Finał szkrabów już za nami

Szkoła Podstawowa nr 7 zwyciężyła w kolejnej edycji MKS Ligi Małych Szkrabów. Prowadzona przez Joannę Draszkiewicz ekipa na przestrzeni całego sezonu była drużyną najskuteczniejszą i najbardziej wyrównaną. To również w jej szeregach występował najlepszy zawodnik rozgrywek oraz najlepszy bramkarz. Na drugim miejscu zameldowali się podopieczni Bartosza Witkowskiego z SP.15 z najskuteczniejszym w rozgrywkach Antonim Rothem na czele, a z brązowym medalem do domów wrócili uczniowie z popularnej „dziesiątki”. Tuż za podium uplasowała się szkoła SP.80,a piąte miejsce zajęła SP.88.

Rozgrywki MKS Ligi Szkrabów rozpoczęły się jesienią poprzedniego roku. W projekcie uczestniczyło 10 szkół podstawowych głównie z Grunwaldu,Łazarza i Górczyna. Głównym żródłem finansowania pomysłu klubu MKS Poznań są rady osiedli , na których mieszczą się poszczególne szkoły. To bardzo fajna inicjatywa, która bardzo skutecznie popularyzuje piłkę ręczną wśród najmłodszych poznaniaków.

Przed zawodnikami, trenerami, sędziami zasłużone wakacje. Wszystkim, którzy brali udział w tym projekcie w tym roku życzymy udanego wypoczynku i do zobaczenia za rok !

Klasyfikacja końcowa w sezonie 2016/2017:

1.SP 7

2.SP.15

3.SP.10

4.SP 80

5.SP.88

6.SP.54

7.SP.74

8.SP.77

9.SP.84

10 SP 7 II (nk )