Finał nie dla nas

Nie udało się zespołowi dzieci awansować do Finału Mistrzostw Polski w swojej kategorii wiekowej. W rozgrywanym w weekend w Poznaniu Półfinale podopieczni Joanny Draszkiewicz mimo ambitnej postawy zajęli czwarte miejsce. Bezkonkurencyjny w całym turnieju był zespół Iskry Bydgoszcz, który w każdym z meczów wręcz deklasował rywali . Obok bydgoszczan awans do najlepszej ”ósemki” w Polsce wywalczył UKS Miś Gorzów Wlkp., który w meczu o wszystko pokonał Ostrovię Ostrów Wlkp. 35:25. Poznaniacy w pierwszym swoim meczu ulegli Ostrovii 18:23, dzień później przegrali po zaciętej walce z gorzowianami 22:24, a w swoim pożegnalnym spotkaniu nie mieli szans z faworytem z Bydgoszczy.

Sam awans do tego etapu rozgrywek to duży sukces zarówno zawodników jak i trenerki. Dziękując za cały udany sezon życzymy kolejnych zwycięstw.