Finał MKS Handball Ligi klas 4 za nami

16 maja odbył się turniej finałowy tegorocznych rozgrywek, który był istnym Świętem Szczypiornika . Hala Arena gościła nie tylko zdolnych szczypiornistów oraz ich Trenerów ale i handballowych Gości. Nagrody wręczał m.in. kapitan oraz serce MKS Poznań Jakub Pochopień .
Turniej finałowy oficjalnie otworzył przedstawiciel współorganizatora- wiceprezes „Poznański” Szkolny Związek Sportowy Karol Melniczak.

Choć to nie wyniki a dobra gra, nauka, zabawa i „zarażanie” szczypiorniakiem były najważniejsze w tym projekcie to oficjalnie Mistrzem MKS Handall Ligi klas 4 w sezonie 2016/2017 został… zespół Szkoły Podstawowej nr 10!
Wicemistrzami klas 4 zostali młodzi piłkarze ręczni z SP 7, brązowe medale trafiły do rąk szczypiornistów z SP 46. Tuż za podium zawodnicy SP 88, przed SP 71 i SP 84.

Organizatorzy przygotowali nagrody dla wszystkich uczestników – pamiątkowe medale oraz… zdjęcia Krzyśka Lijewskiego z autografem! Najlepsi zawodnicy otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez Kempa Sport, TODO. Nagrody oraz gromkie brawa w podziękowaniu trafiły również dla Trenerów, bez których sukces tych młodych zawodników nie byłby możliwy.

Najlepsi zawodnicy poszczególnych drużyn:
SP 10 – Patryk Kizłyk
SP 7 – Kacper Kubacki
SP 46 – HubertSzymanowicz
SP 88 – Cyprian Nfengwang
SP 71 – Eryk Przybylski

Wyróżnieni zawodnicy poszczególnych drużyn:
SP 10 – Konrad Twardosz
SP 7 – Wiktor Kaczmarek
SP 46 – Mikołaj Wojciechowski
SP 88 – Sebastian Filipiak
SP 71 – Jakub Zimlak

Najlepszy bramkarz – Krzysztof Konarkowski SP 46
Najlepszy strzelec – Michał Orszulak SP 10
MVP – Adrian Staszak SP 7

Kolejna edycja MKS Handball Ligi już od października!
A przed nami jeszcze finał MKS Handball Ligi Szkrabów klas 2 i 3 oraz finał  MKS Handball Ligi klas 5, który odbędzie się 13 czerwca w SP 7.