Ferie się skończyły czas wrócić do ligowego grania

Dwa tygodnie zimowych ferii szybko minęły i choć zawodnicy MKSu Poznań nie odpoczywali od treningów to z ligowym graniem musieli się wstrzymać do połowy lutego.Przypomnijmy,że już w najbliższy weekend juniorzy prowadzeni przez Domana Leitgebera i Jakuba Kasperczaka pojadą do Łodzi walczyć o awans do najlepszej 8 drużyn w Polsce w swojej kategorii wiekowej.I choć sam udział w tym turnieju jest już dużym sukcesem młodzi poznaniacy sumiennie przygotowują się do walki o przedłużenie przygody z młodzieżową piłka ręczną. Awans do grupy finałowej , ale rozgrywek wojewódzkich uzyskali tuz przed feriami juniorzy młodsi. Drużyna Michała Tórza zagra mecz i rewanż z Ostrovią Ostrów Wlkp,zespołem z Kościana oraz z Włoszakowic .Ważne mecze mają przed sobą młodzicy.Oni również są na dobrej drodze by reprezentować czerwono-czarne barwy na arenie ogólnopolskiej.Przed podopiecznymi Tomasza Draszkiewicza ważne mecze, a pierwszy z nich już w najbliższy piątek z Wolsztyniakiem Wolsztyn.