Dzieje się dużo

Bardzo intensywny tydzień mają za sobą wszyscy związani z działalnością klubu MKS Poznań. Począwszy od zawodników, przez trenerów jak i działaczy można śmiało powiedzieć, że wszyscy mieli pełne ręce pracy od samego poniedziałku. Swoje ligowe mecze rozegrali juniorzy młodsi i młodzicy, w turniejach ligowych udział wzięli najmłodsi z drużyny dzieci młodszych.Do tego dorzucić należy wtorkowe rozgrywki w ramach MKS Handball Ligi i środowy turniej Szkrabów. Jeśli do tego wszystkiego wspomnimy o sparingach juniorów i młodzika I to widać gołym okiem, że popularyzacja piłki ręcznej wśród najmłodszych jest prowadzona na wielu frontach.

Klub MKS Poznań zgłosił w tym roku aż dziewięć drużyn do rozgrywek WZPR.To tylko dowód na to, że na piłkę ręczną w Poznaniu zapotrzebowanie jest spore, a klub robi wszystko co w swojej mocy, żeby warunki do rozwoju dla tych młodych ludzi były jak najlepsze.

Kolejny tydzień również zapowiada się bardzo intensywnie. W poniedziałek o 17.30 prowadzeni przez Andrzeja Siekierskiego juniorzy młodsi podejmą Wolsztyniaka Wolsztyn, we wtorek dzieci z MKS i i MKS II rozegrają kolejny turniej w swojej kategorii wiekowej, na swoje ligowe mecze czekają również młodzicy .