Dzieci walczyły w turniejach finałowych

Dużo ligowego grania w ostatnim okresie zaliczyli najmłodsi członkowie klubu MKS Poznań. Najpierw we Włoszakowicach rozegrany został Finał Wojewódzki szóstoklasistów. W  turnieju wystąpiły dwie poznańskie ekipy. O sporym pechu mogą mówić podopieczni Joanny Draszkiewicz, którzy w rozgrywkach ligowych nie mieli sobie równych, a w samym finale zajęli dopiero 7 miejsce. Trzy miejsca wyżej uplasowali się zawodnicy Bartosza Gąsiorowskiego,a do medalu zabrakło tylko trochę szczęścia.Niepowodzenie wśród klas szóstych powetowali sobie z nawiązką ich młodsi koledzy z klasy czwartej. W finale dzieci młodszych bezkonkurencyjna była ekipa MKS I z trenerka Joanną Draszkiewicz na czele ,a bardzo dobre wrażenie pozostawili po sobie podopieczni Anny Śmigowskiej z MKS II zajmując ostatecznie 5 miejsce. Wszystkim serdecznie gratulujemy !!!