Dzieci w Finale Wojewódzkim

Prowadzony przez Joannę Draszkiewicz zespół MKSu Poznań w kategorii dzieci z kompletem zwycięstw awansował do Finału Wojewódzkiego w tej kategorii wiekowej. Młodzi poznaniacy byli w środowym półfinale mało gościnni i zwyciężyli we wszystkich trzech rozegranych pojedynkach. Najtrudniej przyszła im wygrana z Nielbą Wągrowiec. Dysponujący bardzo dobrymi warunkami fizycznymi zespół Nielby jeszcze tuż po ostatniej syrenie mógł cieszyć się ze zdobytego punktu bowiem ta tablicy widniał wynik 12:12. Gospodarze mieli jednak do wykonania rzut wolny bezpośredni, a Konrad Wicher ładnym rzutem pokonał bramkarza rywali i dał swojemu zespołowi komlpet punktów. W pozostałych meczach MKS pokonał Polonię Środa Wlkp. 13:9 i Spartę Oborniki Wlkp. 12:7. Drugie miejsce w turnieju zajęli szczypiorniści ze Środy Wlkp, a na najniższym stopniu podium zameldowali się gracze z Wągrowca.