Dzieci młodsze zdobyły Wągrowiec

Bardzo udany czwartek mają za sobą dzieci młodsze. Najmłodsi w MKSowej rodzinie rozegrali w Wągrowcu kolejny ligowy turniej w ramach rozgrywek WZPR i zaprezentowali się w nim na tyle dobrze, że zajęli pierwsze i trzecie miejsce.Drużyna MKSu I w pokonanym polu zostawiła kolejno kolegów z MKS II, Nielbę Wągrowiec i Pyrki Poznań. Prowadzeni przez Annę Śmigowską młodzi szczypiorniści z MKSu II walczyli w każdym meczu jak lwy i naprawdę do szczęścia niewiele im zabrakło. W bratobójczym pojedynku ulegli tylko trzema bramkami 9:12, a w meczu o drugie miejsce z gospodarzami dopiero w samej końcówce opadli z sił i również przegrali różnicą trzech trafień.Nie zmienia to jednak faktu,że obie drużyny zaprezentowały się z bardzo dobrej strony.

Na brak szczęścia mogą natomiast narzekać podopieczni Tomasza Draszkiewicza z drugiej ekipy młodzika. Czerwono-czarni po emocjonującym meczu przegrali w Koninie z miejscowym Startem Konin 22:23 i ze spuszczonymi głowami wracali do domów. Na usprawiedliwienie trzeba zaznaczyć, że cała drużyna jest rocznikowo młodsza i zdobyte w tym sezonie doświadczenie ma zaprocentować w kolejnych latach.