Dzieci młodsze zakończyły ligowy sezon

Sobotnim turniejem w Kościanie zakończyły w sezonie 2018/2019 ligowe zmagania Dzieci Młodsze.Najmłodsi w rodzinie MKSu walczyli dzielnie, ale po całym dniu boiskowych zmagań uplasowali się na szóstym miejscu.Wynik finałowego turnieju na pewno nie zadowala ani samych zawodników, ani sztabu szkoleniowego, natomiast sam awans do najlepszej szóstki drużyn w Wielkopolsce jest już dużym sukcesem. Młodzi poznaniacy w fazie grupowej rozgrywek zajęli drugie miejsce w swojej grupie ulegając tylko Nielbe Wągrowiec. To właśnie wągrowiczanie wraz z zawodnikami Tęczy Kościan i Realu Astromal Leszno rozdawali karty w tym sezonie.

Przed czerwono-czarnymi rywalizacja w MKS Handball Lidze i udział w MKS Handball Camp w Karnicach.To dopiero początek długiej przygody z piłką ręczną tych młodych zapaleńców.Ciężka praca, dużo samodyscypliny, trochę cierpliwości i wyniki przyjdą same.