Dzieci młodsze już prawie zakończyły sezon

Wtorkowym turniejem rozgrywanym w sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 72 w Poznaniu zakończył w tym sezonie rozgrywki ligowe zespół dzieci młodszych. Prowadzony przez Annę Śmigowską MKS II Poznań wygrał w turnieju dwa z trzech rozegranych meczów i zajął trzecie miejsce. Co ciekawe , aż trzy zespoły na koniec imprezy mogły się pochwalić dwoma wygranymi na swoim koncie. W takiej sytuacji o kolejności końcowej decydował lepszy stosunek bramek pomiędzy zainteresowanymi zespołami. Ostatecznie w turnieju triumfowała ekipa z Włoszakowic, na drugim miejscu zameldowała się Polonia Środa Wlkp, a z brązowym medalem na piersi do domów wracali młodzi poznaniacy.

Przed podopiecznymi Anny Śmigowskiej jeszcze tylko Wielki Finał MKS Handball Ligi i upragnione wakacje.

Całemu teamowi serdecznie gratulujemy !