Dzieci mistrzami Wielkopolski

Bardzo dobre wieści napłynęły dzisiaj z sali Gimnazjum nr 54 w Poznaniu, gdzie rozgrywany był drugi turniej finałowy i mistrzostwo Wielkopolski w kategorii dzieci. Podopieczni Joanny Draszkiewicz zwyciężyli we wszystkich swoich spotkaniach i zdobyli tytuł najlepszej drużyny w tej kategorii wiekowej w województwie. Młodzi poznaniacy pokonali w swoim pierwszym spotkaniu Polonię Środa Wlkp. 11:7, chwilę później po bardzo dobrym meczu zwyciężyli Szczypiorniaka Ostrów Wlkp 17:10, a w finałowym meczu wydarli w ostatnich sekundach dwa punkty Ostrovii Ostrów Wlkp. wygrywając 15:14.

W sezonie 2015/2016 to już trzeci zespół MKS Poznań, który awansował do rozgrywek centralnych.

W skład zwycięskiej drużyny weszli:

Gągało Krzysztof, Mazur Adrian, Grześkowiak Mikołaj, Kozłowski Kacper, Augustyniak Kacper, Wagner Antoni, Jagiełko Jakub, Stankowski Wiktor, Biba Mateusz, Fornal Jakub, Cienki Jakub, Łochyński Adam, Blunck Oskar, Stanisławski Piotr, Wicher Konrad, Banasik Jakub, Zakrzewski Patryk.

Serdecznie gratulujemy !