Dwa okazałe zwycięstwa

Kolejne dwie wygrane zanotowali na swoim koncie juniorzy i juniorzy młodsi. Ci pierwsi w czwartek pokonali Polonię Środa Wlkp. 37:18 natomiast dzień później ich młodsi koledzy równie wysoko rozprawili się w derbowym pojedynku z KS Posnanią Poznań zwyciężając 40:13.Oba pojedynki wielkiej historii raczej nie miały. Poznaniacy pewnie prowadzili od początku do końca meczu stopniowo budując  swoją przewagę.

W czwartek najskuteczniejsi wśród czerwono-czarnych byli Trojan Stróżyński i Grzegorz Der, którzy w sumie zdobyli dla swojego zespołu 13 bramek. Grzegorz Der dzień później ponownie pewnie pokonywał bramkarza rywali, a do leworęcznego rozgrywającego dołączył Kacper Skarbiński, który w 20minut zdobył aż sześć bramek.

W kolejnych meczach juniorzy zagrają w Kleszczewie z Liderem Swarzędz,a juniorzy młodsi podejmą na Newtona Wolsztyniaka Wolsztyn.