Dużo się dzieje

Końcówka roku to istny maraton z piłką ręczną dla młodych szczypiornistów MKSu Poznań. W każdej kategorii wiekowej się dużo dzieje, a każdy dzień dostarcza nowych emocji. W weekend podopieczni Joanny Draszkiewicz zajęli bardzo dobre III miejsce w silnie obsadzonym turnieju piłki ręcznej w kategorii dzieci. Ich starsi koledzy z juniora młodszego sprawili miłą niespodziankę trenerowi Jakubowi Kasperczakowi i pokonali na wyjeździe Nielbę Wągrowiec 26:21. Ciekawą historią popisali się juniorzy, którzy w 42 minucie wyjazdowego spotkania w Kościanie prowadzili z miejscową Tęczą 22:12, a po godzinie gry zwyciężyli w stresie i nerwach zaledwie 27:26….W poniedziałkowe popołudnie w sali Szkoły Podstawowej nr 72 w Poznaniu swój ligowy turniej rozgrywali najmłodsi w MKSowej rodzinie. Dzieci młodsze Tomasza Draszkiwicza dwukrotnie zwyciężyły, a raz schodziły z parkietu w roli przegranego. Co ciekawe jedynej porażki czerwono-czarni doznali z Pyrkami Poznań, których trenerem jest…Joanna Draszkiewicz -). Gdy do tego dodamy turniej szkrabów w SP.10 przy ulicy Bosej to będziemy mieć pełen obraz ostatnich mocno sportowych dni. Dzieje się sporo …!