Dariusz Skraburski w KPR Gwardii Opole

Wychowanek klubu MKS Poznań – Dariusz Skraburski od nowego sezonu reprezentował będzie barwy występującej na parkietach Superligi KPR Gwardii Opole, z którą podpisał trzyletni kontrakt.Mierzący 202 cm rozgrywający ostatnie trzy lata spędził w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Gdańsku gdzie występował najpierw w II lidze, a w tym sezonie swoje nie małe umiejętności prezentuje na zapleczu Superligi. Dobra gra tego sympatycznego i bramkostrzelnego zawodnika nie umknęła oczom trenerów kadry narodowej i od ponad roku rosły rozgrywający zdobywa bramki z orzełkiem na piersi.

Zanim Dariusz Skraburski trafił do Gdańska szkolił się w MKSie Poznań pod okiem trenerów Jakuba Kasperczaka i Stanisława Wrześniewskiego.

Zawodnikowi serdecznie dziękujemy za godne reprezentowanie naszego klubu, szczerze gratulujemy oraz życzymy samych sukcesów w dalszej karierze !