Czy to jakieś fatum?

Sytuacja kadrowa pierwszoligowców z MKSu Poznań jest nie do pozazdroszczenia. Po kontuzjach Tomasza Łączkowiaka i Daniela Bartłomiejczyka pole manewru na rozegraniach jest mocno ograniczone. Jakby problemów było mało Bartosz Przedpełski po ostatnim meczu z SMSem uskarża się na ból w prawym nadgarstku, a badania USG nie wykluczają złamania jednej z licznych małych kostek mieszczących się w tym odcinku ręki. Do tego na wtorkowym treningu piłka tak niefortunnie otarła oczodół Bartosza Badowskiego, że uszkodziła rogówkę i do końca tygodnia znajdujący się ostatnio w niezłej dyspozycji wychowanek klubu jest wyeliminowany z treningu. W dalszym ciągu problemy ze zdrowiem ma Rafał Niedzielski i on również nie może trenować na pełnych obciążeniach.

Przed poznaniakami bardzo trudna końcówka sezonu. Do zakończenia rozgrywek pozostało pięć meczów, a najbliższy z nich już w następną sobotę w Grudziądzu.