Bardzo udana środa

Trzy mecze i trzy zwycięstwa. To bilans środowych wyjazdowych potyczek zespołów MKS Poznań.W Swarzędzu drużyna młodzika MKS II pokonała Lidera Swarzędz 28:22. W Jerce podopieczni Bartosza Gąsiorowskiego zwyciężyli miejscowych Spartan 31:27, a w meczu prymat w rozgrywkach juniora młodszego czerwono-czarni pokonali Nike Kalisz 32:27.Ci ostatni na dwie kolejki przed zakończeniem rozgrywek zapewnili sobie pierwsze miejsce w tabeli co premiuje awansem do rozgrywek centralnych. Ćwierćfinał Mistrzostw Polski rozegrany zostanie najprawdopodobniej w Poznaniu w dniach 13-15 kwietnia.Zwycięski maraton kontynuuje drugi zespół młodzika. Prowadzeni przez Jakuba Kasperczaka młodzi poznaniacy we wtorek pokonali wysoko Real Astromal Leszno,a dzień później rozprawili się z Liderem Swarzędz i to na jego terenie. Również z Lesznem w przedostatniej kolejce wygrali młodzicy z pierwszego zespołu. W środowe popołudnie w pokonanym polu zostawili Spartan z Jerki i utrzymali wysokie miejsce w tabeli.

Wysoka forma wszystkich trzech zespołów na pewno cieszy sympatyków poznańskiego klubu.A już w czwartek kolejne emocje. W sali sportowej SP 72 na ul.Newtona 2 rozegrany zostanie turniej dzieci,w którym udział weźmie ekipa Joanny Draszkiewicz.