Alan Raczkowiak i Mariusz Rogoziński bliscy gry na Newtona

Dwóch znanych z pierwszoligowych boisk zawodników jest bardzo bliska występów w nadchodzącym sezonie w barwach MKSu Poznań. Alan Raczkowiak i Mariusz Rogoziński od kilku lat stanowili o sile Wolsztyniaka Wolsztyn. Wszystko wskazuje na to, że wolsztyński duet w najbliższych rozgrywkach cieszyć będzie poznańską publiczność. Środkowy rozgrywający ma kierować młodym poznańskim zespołem, natomiast rosły Rogoziński wspólnie z Łukaszem Niedzielakiem ma stanowić duet środkowych obrońców, a także zastąpić Jakuba Pochopienia na pozycji obrotowego. Przypomnijmy, że były już kapitan MKSu  przeniósł się wspólnie w Wojciechem Lederem i Danielem Bartłomiejczykiem do Leszna.

Kierownictwo klubu prowadzi rozmowy z kolejnymi zawodnikami, którzy w sezonie 2016/2017 występować będą w czerwono-czarnej koszulce.