Ahoj Handball Dream – Razem do Pragi

DSC_2926Na portalu wspieram.to ruszyła właśnie akcja mająca na celu pozyskanie środków na realizację marzenia podopiecznych naszego klubu. Marzenie to związane jest z wyjazdem na profesjonalny, międzynarodowy turniej Prague Handball Cup, który odbędzie się w dniach 24-28 marca 2016 roku w czeskiej Pradze. Na wyjazd chłopcy potrzebują 30000 tysięcy złotych, które zostaną przeznaczone na przejazd, wyżywienie i opłaty związane ze startem w turnieju.

Jeśli chcesz „doRzucić” się do wyjazdu chłopców serdecznie zapraszamy na stronę: www.wspieram.to/AhojHandballDream

Każdy z darczyńców w zamian za okazane wsparcie otrzyma gadżety klubowe z limitowanej edycji. Do wyboru są m.in.: klubowe koszulki, kubki, piłki oraz bilety na mecz. Nie lada gratkę stanowi możliwość wyjazdu z drużynami do Pragi. W Czechach oprócz hotelu oraz wyżywienia gwarantujemy również niesamowite emocje i niezapomnianą wycieczkę po jednej z najpiękniejszych europejskich stolic. Dla łakomczuchów przygotowaliśmy czeskie słodkości. Każdy znajdzie zatem coś dla siebie.

Pomóżcie chłopakom – #RAZEMDOPRAGI

Aby w odpowiedni sposób nagłośnić naszą zbiórkę dodatkowa uruchomiliśmy specjalną akcję fotograficzną. Wystarczy zrobić sobie zdjęcie z kartką na której widnieje podtytuł projektu #RAZEMDOPRAGI. W ten sposób każdy może stać się ambasadorem tego przedsięwzięcia i jeszcze bardziej zaangażować się w jego promocję. Wszystkie zdjęcia pojawią się na naszym fan page na portalu facebook.
Zdjęcia możecie przesyłać na adres: anna.herba@mks.poznan.pl
Akcja #RAZEMDOPRAGI oraz zbiórka pieniędzy trwa do 20 marca 2016r.