Jest praca, są sukcesy

W miniony czwartek w sali widowiskowo sportowej Arena rozegrany został Finał Mistrzostw Poznania Szkół Podstawowych w piłce ręcznej chłopców. Z dużą radością informujemy, że złote, srebrne, brązowe… jednym słowem wszystkie medale Poznańskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej trafiły do MKSowych rąk! 😉
Szkoły na co dzień współpracujące z MKS Poznań zajęły trzy pierwsze lokaty w Mistrzostwach Poznania szkół podstawowych organizowanych przez „Poznański” Szkolny Związek Sportowy! Debiutujący w turnieju finałowym zawodnicy SP 10 od czwartku są nowymi Mistrzami Poznania, wicemistrzostwo i srebrne medale trafiły do rąk kolejnych finałowych debiutantów – podopiecznych trenera Marek Schmidt z SP 20, brązowe medale wywalczyli najmłodsi w turnieju-szczypiorniści Joanna Draszkiewicz z SP 7. Tuż za podium zawodnicy SP 34.Skład SP 10: Kasper Nowaczyk, Gracjan Petrol, Sebastian Runowski, Filip Idzik, Michał Żmidziński, Kacper Janczyk, Mateusz Zaremba, Szymon Lehmann, Krystian Grześkowiak, Borys Nowak, Michał Orszulak, Jakub Jenczmionka.

Trener:Tomasz Drobny