❤️Małe Szkraby grały w Finale dla zabawy


Uczniowie klas I-III poznańskich Szkół Podstawowych we wtorek 14 grudnia zakończyli zmagania w ramach projektu naszego klubu. Wiele emocji, wrażeń, rzuconych bramek i przede wszystkim uśmiechów naszych najmłodszych szczypiornistów za nami. Bardzo dziękujemy wszystkim Szkrabom i ich wspaniałym Trenerom za kolejny, wspólnie spędzony czas z piłką ręczną. Mamy nadzieję, że to nie ostatni turniej w ramach projektu „Małe Szkraby grają w rękę dla zabawy”. Dziękujemy również Szkoła Podstawowa nr 10 im. Arkadego Fiedlera za organizację czterech Turniejów Szkrabów.

Projekt współfinansowany ze środków Miasto Poznań.
Mamy nadzieję, że spotkamy nasze Szkraby na boisku w barwach klubu MKS Poznań również w przyszłości 🙂
Udział wzięli:
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Arkadego Fiedlera
Szkoła Podstawowa nr 77 im.15 Pułku Ułanów Poznańskich w Poznaniu
Szkoła Podstawowa nr 88 im. Poznańskich Koziołków w Poznaniu
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6 w Poznaniu